© 2023 by by James Consulting. Proudly created with Wix.com

January 31, 2020

April 23, 2019

February 25, 2019

Please reload

Posts Récents

Designeri NX

1/10

Posts à l'affiche

Angajam Ingineri Programatori CNC

March 14, 2016

Candidatul ideal pentru:

Inginer Programator CNC, cu experienta de programare NX -Unigraphics.

Calitati necesare : rigoare, capacitate de adaptare, munca in echipa, disponibilitate
Nivel studii : studii superioare
Cunostinte indispensabile : NX, Desen tehnic, Tolerante, Masuratori si Control 3D
Limbi straine : engleza obligatorie, cunoasterea limbii franceze este indispensabila (asiguram cursuri).

EXPERIENTA IN DOMENIUL AERONAUTIC SI/SAU AUTO ESTE OBLIGATORIE.

Descrierea jobului:

Inginer Programator:

Programeaza (analize si calcul) traiectorii scule in vederea fabricarii pieselor mecanice complexe din metale dure pentru aeronautica si auto (frezare uzinaj pe 5 axe - strunjire 4-5 axe);
Programeaza in NX
Alte programe utilizate: Top Solid, Top Cam, NC Simul, Vericut;
Ofera consultanta tehnica personalului care utilizeaza masinile CNC;
Respecta specificatiile si normele emise de clienti si/sau de organismele oficiale;
Deplasari punctuale pentru implementari programe pe diverse site-uri de uzinaj.

Descrierea companiei:

Start Air: birou de inginerie, situat in Bucuresti, specializat in domeniile: Aeronautica, Automobile de lux si de sport, Industrie.

Clienti prestigiosi cum ar fi :
Airbus, Boeing, Bombardier, Rolls Royce
Mercedes, Porsche, Ferrari, Renault, BMW.

Daca am reusit sa-ti trezim interesul pentru acest post, atunci asteptam curiosi CV-ul tau!

office@precis-project.ro

Retrouvez-nous
Rechercher par Tags